Zobrazujú sa príspevky s označením kaša. Zobraziť všetky príspevky
Zobrazujú sa príspevky s označením kaša. Zobraziť všetky príspevky

nedeľa 18. septembra 2011

Pšenová kaša s medom a orechmi

300 g pšena, 1 l mlieka, štipku soli, vanilkový cukor, škorica, med, kakao, maslo, oriešky /brusnice/jablká - podľa chuti

Pšeno dvakrát sparíme horúcou vodou a necháme odkvapkať na site. Potom zalejeme mliekom, osolíme, pridáme vanilkový cukor a varíme do mäkka. Hotové osladíme medom, poukladáme plátky masla, posypeme škoricou, kakaom a pomletými orechmi.